Την Δευτέρα 8 Απρ 24, επισκέφθηκε τη Σχολή Εθνικής Άμυνας ο Αρχηγός Πυροσβεστικού Σώματος Αντγος κ. Θεόδωρος Βάγιας, ο οποίος πραγματοποίησε ομιλία στους σπουδαστές της με θέμα «Πυροσβεστικό Σώμα και αντιπυρική περίοδος».
![](https://setha.army.gr/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0004-1024x682.jpg)
Την Δευτέρα 8 Απρ 24, επισκέφθηκε τη Σχολή Εθνικής Άμυνας ο Αρχηγός Πυροσβεστικού Σώματος Αντγος κ. Θεόδωρος Βάγιας, ο οποίος πραγματοποίησε ομιλία στους σπουδαστές της με θέμα «Πυροσβεστικό Σώμα και αντιπυρική περίοδος».